top of page

Av.Arb.Taner NURLU

      1979 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Avukatlık ruhsatını İzmir Barosu'ndan 1981 yılında almış, staj, savcı yardımcılığı ve askerlik süreçlerinden sonra İzmir'de 1984 yılından beri, 25. ve 40.Yıl Onur Plaketi ödülü ile avukatlık mesleğini başarıyla yapmaktadır. Avukatlığın yanısıra Hukuki ,İş ve Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk eğitimini tamamlayarak Nisan 2018 tarihinden itibaren Hukuki alacak ve tazminat konularında ihtiyari, İş ihtilafları ve ticari ihtilaflar konularında dava şartı (aynı zamanda ihtiyari de) olarak sicile kayıtlı Arabulucu olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

      1984 yılından beri 39 yılı aşkın mesleki tecrübe olsa da bununla yetinilmeyip avukatlık mesleğindeki bilimsel ve teknolojik gelişmeler günü gününe takip edilerek adapte olunmaktadır. Sistemimizde mevzuat-içtihat ve icra takip programları mevcut olup, teknolojik gelişmelerden yararlanılmaktadır.

      İzmir'de Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma davaları, Miras davaları, Gayrimenkul davaları, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Maddi Manevi Tazminat Davaları, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kira Hukuku, Tüketici Hukuku, Trafik Hukuku, Çocuk Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku alanlarında başarıyla sonuçlanmış binlerce davanın getirdiği tecrübe ve müvekillerinin beklentilerine ulaşması için özenli takip gerçekleştiren, sizin de davalarınızda vekaletinizi güvenle emanet edeceğiniz hukuk bürosudur.

      Büromuza gelen yeni bir dava ile ilgili önbilgi alınır, dava konusunda bilgilendirme yapılır, anlaşma yapıldığı takdirde vekaletname alınır ve dava açılır. Davanın açılışından itibaren bütün aşamalarında müvekkil bilgilendirilir. Davalarda hukuk çerçevesinde müvekkilin azami kazancı ve menfaati gözetilir ve korunur.

 

      Talep eden müvekkilere web sitemiz üzerinden kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı sunulmaktadır. Aynı şekilde icra takip borçluları da web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmektedirler.

Aynı zamanda alacak ve tazminat hakları konularında Arabuluculuk hizmeti de resmi Arabulucu sıfatıyla sunulmaktadır.

 

       İletişimi cep telefonu veya e-mail vasıtasıyla iletişim formunu kullanarak sağlayabilirsiniz. İzmir Avukat, İzmir Serbest Avukat, Boşanma Avukatı, İcra Avukatı, İzmir Hukuk Bürosu, Ceza Avukatı, Miras Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, İş Davası Avukatı, İşçi Avukatı, Aile Avukatı, Tapu Tescil Avukatı, Kat İrtifakı, Kat Mülkiyeti, Trafik Cezaları, Temyiz, Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması, Ceza İndirimi, Nüfus İşlemleri, İzmir Barosu, Türkiye Barolar Birliği

bottom of page